MANICURE I PEDICURE KLASYCZNY

Manicure klasyczny to zabieg skierowany do Pań, które chcą jedynie nadać swoim paznokciom świeżości i blasku. Polega on na opracowaniu skórek, nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu. Na życzenie Klientki paznokcie można pomalować lakierem.

Pedicure to zabieg pielęgnacji stóp obejmujący oprócz kąpieli zastosowanie odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych. Dzięki zabiegowi pedicure nadasz swojej skórze gładkości, a paznokciom piękny i zdrowy wygląd. Zadbane stopy stają się naszą wizytówką, wpływają na dobre samopoczucie, a nawet dodają pewności siebie. Dlatego chętniej i częściej je pielęgnujemy i co ważne już nie tylko latem, ale przez cały rok.

MANICURE I PEDICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy to wspaniała alternatywa dla lakieru do paznokci. Lakier hybrydowy po nałożeniu na płytkę paznokcia utwardzany jest w lampie UV lub LED. Utrzymuje się na paznokciach ok. 2 tygodni bez odpryskiwania, odgnieceń czy nieestetycznych smug. Zdjęcie lakieru z płytki paznokcia trwa około 15 min, za pomocą tzw. Removera

MANICURE I PEDICURE MONO PHASE

Manicure i pedicure Monophase to rewolucja w stylizacji paznokci naturalnych metodą światło utwardzalną. Monophase daje natychmiastowy efekt suchych paznokci , dzięki czemu znacząco skraca czas wykonania manicure i pedicure. Lakiery Monophase charakteryzują się dobrą przyczepnością, zwiększoną twardości i trwałością do 10 dni. Zastosowanie tylko dwóch cienkich warstw koloru, bezpośrednio na płytkę daje wyjątkowo naturalny efekt manicure i pedicure: gładki, elastyczny i z połyskiem, który usuwany jest bezinwazyjnie i ekspresowo już w 3 minuty. Lakier Monophase jest bezpieczny dla naturalnej płytki, przygotowany według formuły „3Free” bez formaldehydu, toulenu i DBP. Manicure i pedicure Monophase to innowacyjna stylizacja bez użycia lakieru podkładowego i nawierzchniowego.

MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie i nadaje im połysk różowej perły. Unikatowy manicure nadaje naturalnym paznokciom blask, zasila je w składniki odżywcze, m. in. witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego. P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Zabieg polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty w naturalną płytkę oraz naniesieniu pudru. Czas trwania to około 40 minut. Średnio co 2-3 tygodnie należy manicure powtórzyć.

MANICURE I PEDICURE SPA

Manicure SPA to odprężający zabieg obejmujący – poza tradycyjnym manicurem – zabiegi SPA dłoni (np. relaksujący masaż olejkami aromatycznymi, peeling, ampułkę nawilżającą, maseczkę).

ZABIEGI PARAFINOWE NA DŁONIE I STOPY

Manicure SPA to odprężający zabieg obejmujący – poza tradycyjnym manicurem

Parafina dzięki dużej zawartości naturalnych substancji natłuszczających, wygładza, rozgrzewa i nawilża. Zabieg polecany jest szczególnie dla dłoni i stóp suchych i szorstkich. Problem z odpowiednim nawilżeniem skóry ma większość osób w trakcie zimy. Ten zabieg pozwoli przywrócić skórze odpowiedni stopień nawilżenia i odżywienia.

Przed wykonaniem kąpieli parafinowej wykonuje się peeling i nakłada maskę na dłonie, a następnie zanurza się dłonie w rozgrzanej parafinie po nadgarstki minimum 2-krotnie, nakłada się rękawiczki foliowe i rękawice frotte.- zabiegi SPA dłoni (np. relaksujący masaż olejkami aromatycznymi, peeling, ampułkę nawilżającą, maseczkę).

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ AKRYLOWĄ I ŻELOWĄ

ZDOBIENIE ARTYSTYCZNE PAZNOKCI

AKRYL NA STOPACH